ФоРуМ ОбО ВсЕм На СвЕтЕ=)))

Объявление

> Администраторы:
Главный администратор


Соадминистратор:
Dark Princessa Bloom*

Модераторы:
Главный модератор:


Сомодератор:


Сюжетик У нас нету сюжета. Этот форум обо всём!

Приветствуем вас, дорогие друзья. Гостям просьба зарегистрироваться.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » ФоРуМ ОбО ВсЕм На СвЕтЕ=))) » НаЧаЛо » Де придбати новий якісний ноутбук?


Де придбати новий якісний ноутбук?

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Всім добрий вечір. Хочу купити собі новий ноутбук, бо мій старий нещодавно перестав працювати. Шукаю надійний магазин, де можна здійснити покупку. Порадьте мені щось. Завчасно дякую.

0

2

Доброго вечора і вам. Можу порекомендувати вам один чудовий, перевірений інтернет-магазин. Я собі недавно там купувала новий ноутбук. Якщо цікавить, пишіть. Поділюсь з вами інформацією.

0

3

Дуже дякую вам, що відгукнулися. Що це за інтернет-магазин? Які там ціни? Я вже не знаю де мені шукати. Підкажіть, який ноутбук мені краще вибрати? Буду дуже вдячна вам за допомогу.

0

4

Раджу вам звернутися до інтернет-магазину "Алло" де дуже великий вибір якісних ноутбуків https://allo.ua/ua/products/notebooks/ я купувала собі в ньому. Обрала Mi RedmiBook 15 i3/8/256 (JYU4436ID). Він має діагональ дисплею 15.6 дюймів, 8 Гб оперативної пам'яті, 2 ядра. Працює відмінно, не висне, тягне багато різних програм. Мене він цілком влаштовує. Більше вибору ноутбуків ви можете побачити на сайті магазину. В наявності дуже багато різних чудових варіантів. Вам обов'язково сподобається.
https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/3/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/o/v/overview05-img_1_1_1.jpg

0

5

Я свой покупала в магазине Trium, у них качественные б/у ноутбуки из Европы. Если такой вариант вам подходит, можете открыть ссылку и посмотреть что там есть в наличии. Ноутбуки не устаревшие, а новые модели, все в рабочем состоянии. Есть разные бренды и можно подобрать подходящий по характеристикам.

0

6

Добрый вечер, слабое место любого ноутбука или ПК это накопители. Если с ними будут проблемы и вы захотите спасти ценные для вас фото, видео, документы или любую другую информацию то могу подсказать к кому обратиться. Лично от себя в 2023 году советую этот сервис по восстановлению данных с жесткого диска

0

7

Лам алина написал(а):

Всім добрий вечір. Хочу купити собі новий ноутбук, бо мій старий нещодавно перестав працювати..

Особисто я дуже задоволений своєю покупкою ігрового ноутбука Lenovo. Цей пристрій перевершив всі мої очікування. Перше, що вражає - його потужність. Ігри запускаються на ньому без будь-яких затримок і працюють ідеально, навіть у найвимогливіших налаштуваннях. Відеокарта і процесор просто вражають своєю швидкодією та продуктивністю. Також мені сподобався дизайн і конструкція ноутбука. Він виглядає стильно і сучасно, але при цьому дуже міцний і надійний. Клавіатура зручна для гри, а підсвітка дозволяє грати у темряві без будь-яких проблем.
До речi, ось скільки коштує ігровий ноутбук у Львові https://shop.lenovo.ua/category/noteboo … s__igrovye

Отредактировано Abstraction (2024-02-21 12:15:11)

0


Вы здесь » ФоРуМ ОбО ВсЕм На СвЕтЕ=))) » НаЧаЛо » Де придбати новий якісний ноутбук?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно